איתור נזילות מתחת לריצוף

 

אתם מתחילים להבחין לאחרונה בלחות יתר בבית, אולי אפילו בשלוליות זעירות הנוצרות ומצטברות בין חרכי הריצוף שלכם? ייתכן שישנה נזילת מים ממש מתחת לריצוף, ואם לא תטפלו בה בהקדם, אתם עלולים לחזור יום אחד לבית מוצף לגמרי עם ריהוט הרוס. כדי להבטיח שאתם מאתרים את הנזילה בצורה יעילה מבלי להרים את כל ריצוף הבית רק כדי לגלות את מיקום הבעיה, אתם רוצים להזמין שירות איתור נזילות מתחת לריצוף, המבוצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים ספציפית בתחום זה, ויכולים לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים על עבודות מיותרות של הרס ובנייה מחדש.

 

מדוע חשוב לאתר נזילות מתחת לריצוף בצורה יעילה?

כאשר אתם מזהים מים בין חרכי הריצוף שלכם, המחשבה הראשונה שיכולה לעלות אצלכם היא שממש מתחת לאותם חרכים מוצפים, עובר צינור שאם רק תתקנו אותו, העניין ייפתר. אלא שנזילות המופיעות בריצוף הבית, יכולות להתחיל ממקומות אחרים לגמרי, לעיתים בחלונות הבית, לעיתים בקירות הבית, לעיתים בגג הבית ולעיתים גם בקו החיבור החיצוני שבין הקירות החיצוניים של הבית ובין החצר. מאזור הנזילה, המים זורמים בנתיב הקל ביותר ויוצאים אל פני השטח במיקום הקל ביותר, וזה יכול להיות גם בין חרכי הריצוף של הבית, על אף שהנזילה ממש לא מתחילה שם. איתור נזילות מתחת לריצוף היא פרוצדורה המיועדת לאתר את המיקום המדויק של הבעיה שבגינה קיימת נזילה, פנו לחברה כמו תדמור טכנולוגיות המומחים באיתור נזילות מים בבית.

לאיתור מיקום הבעיה ישנה חשיבות דרמטית, שכן אם לא יודעים היכן בדיוק נמצאת הבעיה, יש להתחיל להרים מרצפת אחרי מרצפת, עד לחשיפה של כל רצפת הבית, לא כדי לתקן את הבעיה, אלא רק כדי להבין היכן היא מתחילה. באמצעות שירות איתור נזילות מתחת לריצוף, ניתן לאתר את מיקום הבעיה מבלי להרים כלל מרצפות, ולאחר שאותר המיקום הנכון, ניתן לבצע תיקון נקודתי באזור הבעייתי בלבד. לכך יש משמעות כספית דרמטית, עם אפשרות לחיסכון של עשרות אלפי שקלים סביב עבודות הריצוף הנדרשות.

 

אתם חוששים שמתחת לריצוף הבית שלכם ישנה נזילה, אבל לא יודעים היכן בדיוק היא מתחילה? איתור נזילות מתחת לריצוף הוא שירות המסופק על ידי אנשי אינסטלציה מקצועיים, לרוב בליווי כלים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים לזהות נזילות מבעד לקיר. שירות זה יכול לחסוך לכם טרחה רבה וכסף עוד יותר רב באיתור הנזילה, עוד לפני שהתחלתם בכלל לעמול על תיקונה, ולכן חשוב וכדאי לבצע את האיתור דבר ראשון לפני שמתחילים לעבוד.

השארת תגובה