החלפת קרמיקה בפרויקט שיפוץ בניין משותף

רוצים לשפץ את הבניין שלכם ולהעניק לו חיים חדשים ומראה חדש? אתם רוצים למצוא קבלן שיפוץ בניינים, המתמחה בניהול פרויקטים בהיקף של בניין מגורים לפחות. קבלן כזה לא יכול לסכם את הרקורד שלו בשיפוץ חדרי אמבטיה או קירות גבס, והוא חייב להיות בעל ידע נרחב יותר בתחום הבניין. כמו כן, מומלץ לוודא כי מדובר בקבלן רשום בפנקס הקבלנים במשרד השיכון.

מהו קבלן שיפוץ בניינים?

קבלן שיפוץ בניינים להחלפת קרמיקה וריצוף הוא קבלן כמו כל קבלן אחר, רק שיש לו את ההתמחות הנדרשת ואת היכולות הנדרשות על מנת להיכנס ולגם לסיים בהצלחה פרויקט נרחב של שיפוץ בניין שלם. בפרויקט מסוג זה נדרשות יכולות מגוונות ורחבות יותר מאשר בפרויקט שיפוץ דירה, ובכלל זה בניית מרפסות, טיפול בתשתיות, שיפוץ לובי בניין ומדרגות, שיפוץ, הקמה ובנייה של מערכות משותפות לבניין וכן הלאה. בנוסף לכך, על הקבלן להכיר את ההתמודדות הנדרשת עם חילוקי דעות בין הדיירים בבניין, ואת הפתרונות שניתן להציע להם על מנת לפתור את חילוקי הדעות הללו.

איך לבחור את הקבלן והריצוף ?

קבוצת עידן קבלן שיפוץ בניינים כמוה כבחירת כל איש מקצוע, אלא שבמקרה הזה לבחירה שלכם תהיינה השלכות דרמטיות על חייהם של כל דיירי הבניין וכמובן שלכם. בהתאם לכך כדאי לאסוף את כל דיירי הבניין, ולבקש מהם להשיג המלצות וחוות דעת מקצועיות על קבלני בניין המתמחים בשיפוץ בניינים משותפים. זאת יכולה להיות התחלה טובה, ואפשר להשלים אותה גם עם פנייה לחברים ברשתות החברתיות.

לאחר שיש בידיכם מספר שמות, חשוב לבדוק מי מהם הוא קבלן רשום בפנקס הקבלנים, ולעבוד אך ורק עם קבלן רשום. לבסוף, אתם רוצים לבדוק פרויקטים קודמים של אותו קבלן, לשוחח עם הדיירים באותו בניין ובסך הכל להבין מי עומד לפניכם, עד כמה הוא מקצועי ועד כמה הוא אמין.

כמה עולה שיפוץ בניין?

העלות של שיפוץ בניין יכולה להשתנות מאוד בין פרויקט לפרויקט, בהתאם להיקף השיפוץ. ישנם פרויקטים בהם השיפוץ מסתכם בשיפוץ חדר המדרגות, בעוד באחרים מבוצע שיפוץ יסודי של התשתיות, מרפסות, הוספת חדרים וכן הלאה. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבנות תכנית שיפוץ עם אדריכל ולהגיש אותה לבקשת הצעות למספר קבלנים במקביל.

לשיפוץ הבניין שלכם, חפשו קבלן שיפוץ בניינים בלבד, ואל תסתפקו בשיפוצניק המתמחה בפרויקטים בקנה מידה קטן. זה עשוי להיראות טוב בהתחלה, אבל בהמשך הדרך אתם עלולים להתחרט על כך.

קבלן שיפוץ בניינים
השארת תגובה