החלפת ריצוף בלובי במסגרת שיפוץ בניין משותף

 

אחד השיפוצים החשובים ביותר שיפוץ בניין משותף הוא החלפת ריצוף בלובי במסגרת שיפוץ בניין משותף. באמצעות החלפת ריצוף בלובי במסגרת שיפוץ בניין משותף, אנו מקנים לבניין מראה חדשני ו מודרני שמתאים לאורח התקופה בה אנו חיים. החלפת ריצוף בלובי במסגרת שיפוץ בניין משותף משפיעה רבות על נראות הבניין מבחינה חיצונית, והיא גורמת לאנשים רבים להתפעל מהלובי עצמו גם שמדובר על לובי ישן מאוד שעבר לא מעט שיפוצים.

מדוע יש צורך בהחלפת ריצוף בלובי ?

החלפת ריצוף בלובי במסגרת שיפוץ בניין משותף היא פעולה חשובה מאוד אשר שמשפיעה רבות על המבנה עצמו. כל אדם שמגיע ללובי מסוים מצפה לראות לובי יפה אסתטית, מסודר, נקי שהאווירה בו נעימה ו כייפית. עם החלפת ריצוף בלובי במסגרת שיפוץ בניין משותף, אנו מעניקים לבאים לבניין אווירה נעימה ונינוחה שכיף לחכות בלובי ממש כמו בלובי של בית מלון. החלפת ריצוף בלובי במסגרת שיפוץ בניין  משותף מתבצעת לא רק בלובי של בניין מגורים אלא גם לובי של בניין  משרדים. החלפת המרצפות הישנות וריצוף המרצפות החדשות שמתאימות לתקופה בה אנו חיים, עושים את ההבדל המשמעותי שאנשים שמגיעים לבניין  שמים לב אליו.

מה כולל החלפת ריצוף בלובי?

החלפת ריצוף בלובי במסגרת שיפוץ בניין משותף כולל החלפת הריצוף הקיים בריצוף חדש, או הדבקת הריצוף החדש על גבי הריצוף הישן. רוב הלובים מעדיפים החלפת ריצוף חדש למרות שמדובר על החלפה שהיא די יקרה לעומת הדבקת ריצוף חדש על גבי ישן. אם יש לכם אריחים רופפים, או בעיות רטיבות בתשתית, הבדלי גבהים ועוד ריצוף חדש היא האופציה עבורכם.

עלות החלפת ריצוף חדש בלובי?

עלות החלפת ריצוף חדש בלובי  אורגד שיפוץ בניינים חברה לשיפוץ בניין מהיסוד עומד על מחיר של 100 עד 150 ₪ למ"ר, וכן יש את עבודת הריצוף עצמה אשר נעה בין 100-180 ₪. אם תחליטו על ריצוף בהדבקה מחיר הריצוף יעלה לכם 150 ₪ למ"ר. כל המחירים כוללים חומרים אך לא את המרצפות עצמן שהדיירים צריכים לרכוש בעצמם. כמו כן, חשוב שתיקחו בחשבון את עבודות הצבע במידה ומדובר על משטח גדול שרוצים לצבוע. אם מדובר על חלל גדול של שלושה מטרים על שלושה מטרים הצביעה למשטח זה תעלה לכם כ-1,000 ₪. כלומר תשלמו על מ"ר כ-40 ₪.

מה יותר כדאי החלפת ריצוף חדש או הדבקת ריצוף בלובי?

ההחלטה לגבי החלפת ריצוף חדש בלובי או הדבקת ריצוף חדש תלויה במצב הבניין שלכם. אם הבניין שלכם הוא ישן מאוד וסובל מאריחים רופפים או נופלים, רטיבויות רבות שחוזרות על עצמם, הבדלים של גבהים ועוד בעיות נוספות, עדיף לכם ללכת על ריצוף חדש. אך אם מדובר על בניין שאינו סובל מבעיות שונות, עדיף לכם הדבקת ריצוף בלובי כך תוכלו לחסוך כמה מאות שקלים.

 

 

השארת תגובה